Maskotka Maryja

Jaką zabawkę najlepiej kupić?

Pluszaki rozwijają wyobraźnię i myślenie kreatywne. Dzieci uwielbiają się  nimi bawić oraz z nimi spać, a także nadawać nie tylko imiona swoim małym przyjaciołom, ale też charakter i głos. Asortyment zabawek codziennie staje się coraz większy, ale w zasadzie maskotka Maryja różni się tylko kształtem, rozmiarem i kolorem. 

Jeśli chodzi o rozmiar, to najlepiej kupić taką maskotka Maryja, którą dziecko mogłoby samodzielnie przenosić. Zabawki o dużych rozmiarach najczęściej są dedykowane dla nastoletnich lub dużych dziewczynek. 

maskotka Maryja

Pluszaki dla cichych maluchów

Nieśmiałe dzieci zazwyczaj lubią zabawki o małych rozmiarach, ponieważ duże mogą je przerażać. Jeśli ulubioną maskotka Maryja dziecka jest mały pluszak i on nigdy z nią się nie rozstaje, to lepiej nie eksperymentować. Jest możliwość, że właśnie z nią on czuje się swobodniej np. przy rówieśnikach. Lecz dziecko nie tylko czuje się spokojniej w towarzystwie ulubionej zabawki, a też stara się o nią dbać. To pielęgnuje u niego poczucie troski o inną istotę.

Jakie zabawki pasują aktywnym dzieciom

Aktywne dzieciaki lubią bawić się „szybkimi” pluszakami, takimi jak np. tygrysy lub lwy. Dobierając najbliższego przyjaciela, oni kierują się ich odwagą i bystrością, żeby Maskotka Maryja była zdolna to tych samych działań (ich zdaniem). Dla aktywnych dzieci najbardziej będą pasować zwierzęta różnych rodzajów i rozmiarów, ponieważ aktywne dzieci rzadko się przywiązują do jednej maskotka Maryja. 

Dowiedz się więcej na: https://www.ruah.eu/produkt/przytulanka-handmade-maryja-matka-jezusa/