Czym odznacza się oraz do czego służy świecąca kostka brukowa?

Świecąca kostka brukowa to odkrywcze wyjście dla ludzi szukających niezwykłości oraz wyjątkowości. Kostka led jest innym rozwiązaniem w porównaniu do klasycznej kostki brukowej. Jej oryginalność oraz odkrywczość opiera się przede wszystkim na tym, że świeci i mieni się w przeróżnych kolorach, przez co możemy wyłożyć sobie drogę dojazdową do garażu i docierać do niego bezpieczniej. Możemy też udekorować ogród, by zawsze wyglądał efektownie i zatrzymywał wzrok przechodniów, osób odwiedzających lub także sąsiedztwa.

Plusy jakie ma kostka brukowa świecąca

Na czym faktycznie bazuje zjawisko świecącej kostki? Zasadniczo na jej niezwykłym wyglądzie i prezencji po zmroku, czego zwykłej kostce brakuje. Na naszym rynku kostka brukowa świecąca jest nowatorską ciekawostką zadziwiającą większą część populacji. To postępowe rozwiązanie nie tylko wyjątkowo prezentujące się, ale także poprawiające nasze bezpieczeństwo nocą. Doskonale sprawdza się ona w doświetleniu podjazdu parkingowego, terenu brukowego, miejsca postojowego, tarasu, alejek oraz dróg dla pieszych. Udogodni nam to odbywanie podróży nocą, a ponadto zachwyci unikalnym designem. Toteż jeżeli rozważamy, czy powinno się wymienić kostkę brukową zwyczajną na tę świecącą, odpowiedź jest oczywista, optymalnym sposobem jest zestawienie jednego i drugiego dla uzyskania bajecznego wręcz wyniku.

Świecąca kostka brukowa


Na pewno każdy z nas rozmyśla o tym, jaka jest żywotność tego typu nowoczesnej kostki i w jaki sposób jest ona zasilana? Otóż kostka taka swoją trwałość szacuje na około 10 – 15 lat i jest ona podłączona pod stałe zasilanie 1,44W na kostkę, do pracy konieczny jest zasilacz 12V. Materiał, z którego najczęściej produkowana jest ta innowacyjna kostka to materiał żywicowo-akrylowy. Kolory, którymi na ogół podświetla się kostkę, to biały, niebieski, żółty i czerwony, kolor w ciągu używania można zmieniać i dobierać według swoich potrzeb.
Więc jeżeli wciąż rozmyślasz, co poczynić, żeby Twój ogród i obejście błyszczało i oszałamiało, to umieszczenie świecącej kostki jest optymalnym wyjściem.

Świecąca kostka brukowa jest najładniejszą ozdobą ogrodu.