Do wyboru, do koloru, czyli jakim sposobem wzbogacić własne życie intymne

Genialne wibratory, gadżety obsługiwane na odległość, serwisy randkowe i seks-roboty – zdawać by się mogło, iż dla sektora seksualnego nie ma rzeczy nieprawdopodobnych. W końcu nasze sypialnie już jakiś czas temu zdominowały nowe systemy. Seks jest w wyższym stopniu otwarty, zaś szczytowanie – coraz to wzmożone. Lecz jest też inna strona medalu – akcesoria do seksu z łatwością zaczynają substytuować nam partnera.

Lovelife Krush to przyrząd do trenowania mięśni dna miednicy. Wyposażony jest w czujniki zmysłowe, umie mierzyć ciśnienie i dodatkowo sprawdza wytrzymałość w ciągu wykonywania ćwiczeń.

Natomiast Fiera pomaga obudzić popędu seksualnego u pań, wykorzystując lekką stymulację i łagodne ssanie, aby zwiększyć transfer krwi i nawilżenie waginy.
Wibrator Afterglow stosuje technologię świetlną PulseWave do „spontanicznego zwiększania podniecenia”.

akcesoria do seksu


Świeczka do masażu Bwarm transformuje się w ciepły, wonny krem do masażu. Panie uwielbiają erotyczny kontakt. Erotyczny masaż to perfekcyjny pomysł na rozpoczęcie kuszącego wieczoru. Nie bój się, iż roztopiony olejek może ją palić..
Kulki gejszy dzięki ćwiczeniom z kulami panie są w stanie trenować okolice dna miednicy. Okolice dna miednicy w należytej formie to zdrowie oraz z większym natężeniem intensywne odczuwanie satysfakcji w trakcie aktu miłosnego dla wszystkich kobiet.

Nea jest mały, całkowicie mieści się w dłoni, natomiast jest nader mocny jak na swój zgrabny wymiar. Tego rodzaju wibratorek jest dedykowany łechtaczce. Można się nim bawić samemu i podczas współżycia. Jeżeli umieści się go pod majtkami, będzie pieścił erotyczne okolice bez konieczności wykorzystania dłoni.
Form 2 tego typu wibratora nie wkłada się do wewnątrz, jest poświęcony do namiętnych pieszczot warg sromowych i łechtaczki. posiada kilka szybkości oraz trybów wibrowania. Oprócz tego jest wodoodporny oraz jest dozwolone bez skrępowania używać go w wannie. Ponieważ dla pań liczy się funkcjonalność, a nie rozmiar.