Jak znaleźć odpowiednią hostesse

Reklamy tv, billboardy, , promocja w miejscu sprzedaży, targi branżowe – wszystkie te formy promocji potrzebują obecności postaci o przyzwoiciej prezencji i scharakteryzowanych umiejętnościach. Samodzielne poszukiwanie odpowiednich modelek, aktorów, bądź hostess to zadanie zawiłe i czasochłonne.


W takiej sytuacji efektywnie wesprze nas odpowiednia agencja. Dzisiejsze banki twarzy posiadają przeróżną bazę statystów, aktorów i modeli. Jak sprawdzić, czy dana agencja castingowa (hostessy warszawa) jest profesjonalna i warta naszej uwagi?


Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy baza kooperujących z agencją osób jest zróżnicowana (wiek, płeć, rasa, rodzaj urody, budowa ciała) i rozbudowana a także czy można mieć do niej dostęp za pomocą internetu: takie rozwiązanie wiele upraszcza i nie wymaga bezcelowego podróżowania na spotkania. Po drugie, należałoby stwierdzić, czy agencja posiada własne studio castingowe oraz profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy. Dowiedzmy się, w jakich miastach i z jaką częstotliwością odbywają się castingi – to pozwoli nam lepiej dobrać agencję do prywatnych planów biznesowych. Zwróćmy uwagę na zakres działań danej agencji oraz jej poprzednie doświadczenie.Oceniając agencję na podstawie powyższych kryteriów, będziemy zdołali podjąć decyzję o potencjalnej kooperacji, bez ryzyka, że wybrane w castingu modele będą nieodpowiednie.


Źródło: fukumodels.pl