Domki mobilne na letni wypoczynek

Coraz chętniej szukamy różnych alternatyw dla życia w bloku i ciasnych osiedlach domów jednorodzinnych. W tym przypadku, domek mobilny 35m2 cena może być ciekawą odmianą również dla osób zastanawiających się nad rezygnacją z nocowania w hotelach i kupnem domku letniskowego. Domki na kołach będą idealne jeśli chcemy wypocząć na łonie natury, nie rezygnując z komfortu posiadania pełnego wyposażenia domowego.

Ceny domków holenderskich

Cena domu na kołach uzależniona jest m.in. od jego stanu, wielkości, użytych materiałów oraz producenta, ale są o wiele tańsze od murowanego czy drewnianego. Wyposażeniem nie odbiegają od standardowych domów, a ich plusem jest możliwość przetransportowania go w inne miejsce przy pomocy samochodu. Domek mobilny 35m2 cena używany można kupić już od 15 tysięcy złotych, a nowe od 40 tysięcy. Należy pamiętać, że domek budowany na zamówienie, według naszej wizji, może zupełnie odbiegać cenowo od tych gotowych, dostępnych na rynku.

Domki mobilne na letni wypoczynek

Dostępne wielkości domek mobilny 35m2 cena

Najkorzystniej jest wybrać domek mobilny 35m2 cena, ponieważ do tej wielkości nie potrzebujemy pozwolenia na budowę. Wystarczy nam zgłoszenie zamiaru postawienia takiego domku na działce, co bardzo ułatwia nam sprawę. Domki powyżej 35m2 będą już wymagały wypełnienia większej ilości papierów, więc może to też zająć więcej czasu zanim będziemy mogli w nim zamieszkać. Domek mobilny 35m2 cena można również ze sobą łączyć, co będzie funkcjonalne jeśli chcielibyśmy po jakimś czasie mieć więcej miejsca.

Sprawdź szczegóły oferty na https://mobileecohomes.eu/