Drzewko genealogiczne z karykatur ze zdjęć

Każdy z nas szuka sposobu, aby nasze wnętrze było urządzone oryginalnie

Zdecydowanie w obecnych czasach królują minimalistyczne aranżację z przewagą szarości, bieli i czerni. Niestety mieszkanie czy dom to nie tylko meble, których na rynku jest dużo i każdy wybierze takie jakie chce, ale ozdoby i dekoracje musimy już dobrać samemu tak, aby idealnie pasowały i świetnie komponowały się w nowoczesnych wnętrzach. Młode rodziny dobierając pamiątki i dekorację chcą, aby było ich jak najmniej i jedna rzecz robiła za pamiątkę, ozdobę wnętrza i do tego idealnie współgrała z całością.

Świetnym pomysłem jest wykorzystanie zdjęć całej rodziny w formie obrazów

Jednak ze względu na to, że tradycyjne fotografię zdobią już co 2 komodę w każdym domu warto znaleźć pomysł, gdzie połączymy oryginalność z pamiątką.

Karykatura ze zdjęcia będzie świetnym pomysłem

Możemy zebrać tradycyjne zdjęcia całej rodziny i stworzyć z nich całe drzewko genealogiczne stworzone z karykatur przypominających nam o każdym z członków naszej rodziny. Nie musimy wieszać ich na ścianie w ramkach jako obrazków. Świetnym pomysłem jest zawieszenie ich na sznureczku i przywieszając każdą z nich na ozdobne spinacze tak, aby wyglądały jak rozwieszone pranie.
Taki pomysł świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym w towarzystwie kolorowych spinaczy, a także w salonie gdzie dobierzemy je kolorystycznie do wnętrza. Dla osób, które nie lubią takich rozwiązań można przywiesić każdą z karykatur w ramkach tradycyjnie tworząc drzewko. Karykatura na zamówienie jest świetnym oryginalnym pomysłem. Dzięki temu nie tylko nasze wnętrze zyska nowego charakteru, ale także zyskamy coś bezcennego. Za każdym razem pijąc wieczorem herbatę i spoglądając na naszą ozdobioną ścianę będziemy mogli wspominać najlepsze chwilę spędzone z poszczególnym członkiem rodziny poprawiając sobie humor w każdym momencie.