Serwis BMW Kraków

Koncern motoryzacyjny BMW powstał w 1916 roku. Po upływie ponad stu lat, jest to wiodąca marka na rynku samochodów na całym świecie. Co sprawia, że serwis BMW Kraków będzie doskonałym wyborem przy zakupie nowego auta?

Dlaczego BMW?

Klienci serwis BMW Kraków chwalą sobie auta m.in. ze względu na łatwość w trakcie prowadzenia pojazdu czy wyjątkowo mocne silniki. Ciekawostką jest fakt, iż BMW jako marka zaczynała swoją działalność przy produkcji silników samolotowych.

Co oferuje serwis BMW Kraków?

dobór dodatkowych sprzętów odpowiednio do modelu auta, takich jak nawigacja czy system TV,
usługi w zakresie lakiernictwa i blacharstwa, niezależnie od wielkości szkody. Dotyczy to np. wyszczenia samochodu; naprawiania szyb, uszkodzonych felg czy karoserii,
sklep, w którym asortymencie posiadamy różnego rodzaju części do auta marki BMW,
doradztwo dotyczące doboru idealnego modelu BMW dla siebie.

Serwis BMW Kraków

Ceny w serwis BMW Kraków zaczynają się już od 10 złotych (np. wymiana filtra powietrza), ale mogą dojść nawet do kilku tysięcy złotych. Różnica między kwotami danych usług jest spora. Jest to zależne od typu danej naprawy i potrzebnych części. W tym przypadku warto skontaktować się z serwis BMW Kraków, aby zasięgnąć profesjonalnej porady i umówić się na spotkanie.

Jakie są ceny nowych samochodów marki BMW?

W przypadku wyboru całkowicie nowego auta z salonu marki BMW, ceny zaczynają się już od ok. 100 tys. złotych (seria 1). Różnice są jednak spore i w niektórych przypadkach kwoty przewyższają pół miliona złotych. Patrząc jednak na dane techniczne proponowanych aut, warto zainwestować pieniądze i cieszyć się samochodem na lata. Serwis BMW Kraków profesjonalnie doradzi przy wyborze nowego pojazdu, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś!