Obóz z jogą

Czym jest joga?

Joga to aktywność fizyczna, która w swoim założeniu łączy ciało i ludzką psychikę. Są one uważane jako całość, która współgra i oddziałuje na siebie wzajemnie. Wiele osób uprawiających jogę traktuje ją jako styl swojego życia i jest to dla nich nie tylko idea ćwiczeń, ale także sposób na siebie i na własny samorozwój. Dla takich osób ćwiczenia w domu mogą być niewystarczające, a sala gimnastyczna może mieszać osoby na różnych poziomach trudności, przez co amatorzy mogą nie dawać rady, a stali bywalcy najzwyczajniej w świecie się nudzą. Dla wszystkich z nich przeznaczony jest obóz z jogą, który odpowiednio dzieli na grupy uczestników i daje im możliwość swobodnej nauki gimnastyki. 

Dlaczego warto uprawiać jogę?

Z pewnością, jak każdy inny sport, warto uprawiać jogę. Joga i obóz z jogą są jednak wyjątkowe. To raj dla osób, które niekoniecznie lubią sporty dynamiczne, grupowe i wymagające idealnej kondycji. Ruch jest potrzebny każdemu człowiekowi, a joga daje właśnie takie możliwości. To alternatywa sportu, sposób wyciszenia i przestrzeń na poznawanie nowych osób. 

Obóz z jogą

Na czym polega obóz z jogą? 

Obóz z jogą to czas, w którym każdego dnia mamy zajęcia z wykwalifikowanym joginem i grupą dobraną na naszym poziomie. Spędzamy oczywiście czas nie tylko ćwicząc, ale pojawiają się także momenty relaksu, zwiedzania miejsca, w którym odbywa się obóz oraz chwile integracji wszystkich uczestników. Obóz z jogą przeznaczony jest dla każdego, kogo ciekawią tajniki jogi – zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, jak i dla wiernych miłośników tego spokojnego, ale i niezwykle wymagającego sportu.