Ważne kwestie o salonach urody


Jeżeli nasza skóra nie wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyły – jest pełna zaskórników, zanieczyszczona, przebarwiona, możemy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie uzyskamy profesjonalną pomoc w doborze akuratnego dla naszej cery zabiegu dermatologicznego. Jakie są najbardziej znane zabiegi oczyszczające? Czy są pewne oraz jak dużo za nie zapłacimy? Zanim wyłonisz swój salon kosmetyczny, przeczytaj odpowiedzi na te pytania.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem niezwykle znanym ze względu na odpowiednie skutki, jakie przynosi co jest również istotne korzystną cenę. Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu naskórka wyjątkową głowicą, a później zastosowanie odpowiedniej dla naszej karnacji maseczki. Głowica zasysa małe fragmenty cery, co powoduje przemycie zaskórników. Rezultat mikrodermabrazji można porównać do bardzo mocnego peelingu bądź ręcznego oczyszczania cery. Zabieg ten jest selekcjonowany też przez wzgląd na fakt, iż jest on raczej przyjemny, a z pewnością nie jest przykry. Trwa mniej więcej 2/3 godziny, natomiast opłata za niego waha się w zależności od gabinetu.

Oxybrazja

Od jakiegoś czasu mikrodermabrazja ma jednakże sporą konkurentkę, a jest nią oxybrazja – coraz to częściej selekcjonowany przez klientki gabinetów kosmetycznych zabieg oczyszczający. Porządny salon kosmetyczny ma w swojej ofercie zarówno jeden, jak drugi zabieg. Na czym polega i jakie są skutki?
Pod kilkoma względami oxybrazja przypomina mikrodermabrazję – zadaniem obu zabiegów jest złuszczenie, czyli w skrócie obczyszczenie cery, a zwłaszcza porów. Oxybrazja ma jakkolwiek parę wartości i cech, które na korzyść odróżniają ją od mikrodermabrazji. Przede wszystkim, działanie silnego strumienia powietrza i soli fizjologicznej jest mimo wszystko przyjemniejsze dla karnacji aniżeli mikrodermabrazja warszawa. Po drugie, oxybrazja nie zabrania opalania, co kluczowe jest zwłaszcza latem. Jeden i drugi zabieg pilęgnacyjny przynależy jednak praktykować seriami, ażeby dojść do widocznych rezultatów.

Źródło http://yennefer-studio.pl