Oryginalny pomysł na prezent dla niemowlaka


Ci z Was, którzy mają swoje maluchy, znakomicie wiedzą, czego one pragną. Wiecie o jakich zabawkach dziecko marzy, jaki rozmiar ubranek w tym momencie nosi, a także czego potrzeba mu, jeśli chodzi o rzeczy dziennego użytku. Gdy jednak udajemy się do znajomych, którzy mają dziecko, bądź odwiedzimy swoje chrześniaki, bywa, iż nie mamy zielonego pojęcia co kupić, żeby wręczyć im jakiś drobny podarunek. Oczywiście, główna rzecz o której myślimy, to zabawki. Natomiast jeśli nie odwiedzamy szkraba nazbyt nagminnie, pod żadnym pozorem nie możemy być pewni, co dziecko już ma, a czego nie. A jeszcze gorzej jest, jak nie wiemy co je w tej chwili ciekawi. Legendy, czy raczej układanki? Maskotki, a być może woli zestawy twórcze?
Odmiennym pomysłem mogą być ubranka. W końcu w sklepach tyle jest uroczych falbaniastych sukieneczek dla małych panienek, i miniaturowych spodenek wojskowych dla chłopców. Jedynie te rozmiary… Niby są jakieś domyślne instrukcje, ile centymetrów mierzy latorośl w danym miesiącu, czy roku życia, jednak względem tego maluchy nie różnią się od dorosłych. Potrafią być odrobinę wyższe niż rówieśnicy, bądź bardziej puszyste.
Jeszcze trudniej jest, jak odwiedzamy niemowlaka. Oprócz wszelkiego typu zabawkami, śpioszkami i matami do spoczywania faktycznie trudno jest nabyć kreatywny podarunek. Co w takim razie wyłonić?
Warto zastanowić się nad podarkiem i oryginalnym, i praktycznym. W tej kwestii obecnym hitem są kocyki dla dzieci. Bezspornie, nie byle jakie kocyki. Te poświęcane dla szkrabów mają właściwe rozmiary, jakość, i co najważniejsze: design. W dobrych sklepach odszukamy towary mięciutkie oraz zdrowe dla skóry niemowlaka, robione z właściwej jakości materiałów w kolorowe, cieszące oko smyka wzorki. Kupując kocyk nie trzeba martwić się rośnięciem dziecka, a już z pewnością tym, iż zdublujecie podarunek, jakby to było w przypadku pewnej modnej zabawki. Ulubiony kocyk malucha wielokrotnie trzymany jest przez mamy na pamiątkę, może więc po latach zostać sentymentalnym gadżetem, a kto wie, trafić do użytku następnego pokolenia.
Źródło: www.puripuri.pl