Coś dla pań – męski striptiz


Minęło już kilkadziesiąt lat od rozważań słynnego amerykańskiego badacza, Kinseya, który to prekursorsko powiedział światu, iż żeński popęd erotyczny ma intensywność równą męskiemu, a co sporzej, dziewczęta z intymnych zbliżeń czerpią taka samą, a z wielkim prawdopodobieństwem – nawet większą, rozkosz! Faktem niewątpliwym jest, iż kobiety mają niezbywalne prawo zatapiania się w rozkoszy bez niezbędności urzeczywistniania jakiejkolwiek aktywności.

Nie bez powodu typowo najbardziej lubianą przez mężczyzn pozycją jest ta na jeźdźca. Każdy osobnik pragnąłby w łóżku być biernym odbiorcą przyjemności, a tu natura spłatała dowcip oraz opieszali na co dzień, a w szczególności w sprawach związanych z domowymi obowiązkami, faceci muszą objawiać się nie byle zaradnością, starannością, formą oraz podzielnością uwagi w sytuacjach bliskich. Być może jest to powód problemu panów na innych frontach, w szczególności frontach zmywarki albo szafki ze środkami do sprzątania.

Hierarchia w przyrodzie to sprawa święta, a na jej straży w czasie wieczorów panieńskich i odmiennych zdecydowanie sfeminizowanych hulanek, niczym nieugięty maszt, istnieje nie kto odrębny jak…striptizer. Tak, tak, to naturalnie reprezentant tej pracy przystaje do drogiej męskiej mniejszości, jak nie mówi: „nie chcę mi się”, nie pobudza: „to w tym momencie ty trochę zrób”, nie przekręca żeńskimi podnieceniami: „przeczuwam, że chcesz się trochę ruszać”. Szczególną popularnością cieszy się hen party glasgow.

Jest chodzącym, ożywiającym, burzącym otwarcie testosteronem. Zna, po co tutaj jest oraz co ma robić. Jeżeli ktoś jeszcze nie pojmuje, skąd wziętość na wieczorach panieńskich silnych oraz akuratnie ukształtowanych mężczyzn, to albo już kiedyś pożegnał się ze własną męskością, ma obowiązek obadać poziom hormonów we krwi, bądź jest zakonnicą. Podług sporego grona dam schadzka ze striptizerem może przekuć podejście do seksualności oraz zdoła naturalnie wobec tego poniektórzy spostrzegają w tym coś niegodziwego. Ci, jacy spróbowali, w żadnym wypadku nie współczuli tej woli. Wieczór panieński to być może być ostatni głos dzwonka. Tak czy innym sposobem – kto raz spotka się z ogniem, nigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com