Chirurgia stomatologiczna Kraków

Niektóre zęby mają przypadłości genetyczne i inne skazy wyrządzone między innymi urazami mechanicznymi, wymagać mogą również pilnego usunięcia w punkcie chirurgia stomatologiczna kraków. Każdy człowiek ma indywidualne uzębienie, przez co każdy zgryz jest inny i wymaga innego leczenia.

Chirurgia i proponowane zabiegi w gabinecie

Popularnymi zabiegami w chirurgia stomatologiczna kraków jest usuwanie zębów mlecznych, odsłonięcie zębów stałych i odblokowanie tych zatrzymanych w celach ortodontycznych, usuwanie zatrzymanych zębów mądrości tzw. ósemek. Do zabiegów należą również: nacinanie ropnia wraz z drenażem, resekcja wierzchołka korzenia oraz wydłużenie korony, a także wstawianie zębów zastępczych. W chirurgia stomatologiczna kraków mamy wiele różnorodnych usług dopasowanych po wstępnym badaniu stomatologicznym do potrzeb pacjenta.

chirurgia stomatologiczna kraków

Dlaczego akurat chirurgia stomatologiczna?

Chirurgia stomatologiczna kraków jest niezbędna do dalszego leczenia w zakresie periodontologii, implantologii oraz endodoncji, czyli tzw leczenie kanałowe. Wiele osób boi się samego dźwięku czy samej myśli o wyrywaniu zębów. Chirurgia stomatologiczna kraków posiada wachlarz udogodnień między innymi narkozę, która wprowadza w stan głębokiego snu i pozwala przeprowadzić bezboleśnie zabieg. Posiadamy również znakomite znieczulenia, które pozwalają pacjentowi kontrolować sytuacje bez bólu. Chirurgia stomatologiczna kraków posiada wykwalifikowany personel medyczny, którego praca to również pasja, więc z zaangażowaniem oddają się swoim codziennym zadaniom, wykonując je przy tym z wielką dozą cierpliwości i precyzyjności. Swoją wiedzę i umiejętności rozwijali pod okiem największych autorytetów z zakresu stomatologii. Nasze zabiegi są przemyślane i zaplanowane na wizytach zapoznających się z danym przypadkiem.

Poznaj szczegóły na https://belldent.pl/chirurgia/!