Dbaj o swój układ kostno-stawowy podczas długotrwałej pracy na komputerze dzięki fotelowi ergonomicznemu

Pozostawanie wiele godzin przed monitorem komputera cały czas wystawia mnie na niebezpieczeństwo wpędzenia się w rozliczne chorobysystemu kostno-stawowego. Źle dobrane biurko a także siedzisko umieją nader szybko przyczynić się do nadwerężania naszych stawów i są w stanie odbić się nadzwyczaj niedobrze na naszej kondycji. Dziś ubolewam nad tym, że tak długo zwlekałem ze zmianą swojego stołu, przy którym siedzę, a także ze zmianą własnego siedziska biurowego.

Dopiero w sytuacji kiedy zacząłem się borykać z problemami kłykciów w swoich dłoniach zrozumiałem, że to najwyższy czas, by coś zmienić we własnych dotychczasowych meblach, których używałem w czasie aktywności na komputerze. Specjalnie dopasowana do mojego wzrostu wielkość stołu do komputera oraz idealnie dopasowane krzesło sprawiło, że nie borykam się obecnie więcej z kłopotami z kręgosłupem ani mięśniami ręki. Najnowszej generacji fotel ergonomiczny, jaki zakupiłem w moim ulubionym punkcie handlowym, wyśmienicie nadaje się do korzystania z niego nawet przez kilkanaście godzin bez przerwy, bez odrywania się z niego nawet na chwilę.

 fotel ergonomiczny


Kapitalne wykończenie oparcia na ręce i niezwykle komfortowa, możliwa do ruszania tylna część siedziska kapitalnie się przystosowują do mojego ciała i dopuszczają komfortowe użytkowanie komputera nawet przez wiele godzin. Podobny fotel sprawiłem także mojemu synowi, który właśnie rozpoczął naukę w liceum i całymi dniami potrafi siedzieć przed ekranem komputera podczas wykonywania prac domowych czy też podczas relaksowania się, grając w swoje ukochane gry komputerowe. Powiedziawszy uprzednio o swoich kłopotach z kręgosłupem, powinienem tutaj klarownie zaakcentować, że wykorzystywany przeze mnie fotel gdy używam komputera, pełni także rolę rehabilitacyjną i nader korzystnie oddziałuje na fragment lędźwiowy mojego kręgosłupa. Mogę zapomnieć o przeciążaniu go wieloma godzinami użytkowania komputera.