Drzwi Erkado Kamelia

Charakterystyka drzwi Kamelia

Drewniane drzwi Erkado Kamelia wewnętrzne, w wersjach przylgowych i bezprzylgowych o konstrukcji ramiakowej STILE
Występują okleiny o powłoce AntiFinger pozwalającą zachować większą estetykę i porządek.

Przeszklenie drzwi erkado kamelia składa się z ośmiu delikatnych i wąskich szybek, które rozmieszczone są symetrycznie co do siebie. Nadaje to optycznie wrażenia jakby, były one wyższe niż w rzeczywistości. Do wyboru mamy kilka wariantów umieszczenia szyb. Całkowita zabudowa, całkowite przeszklenie oraz kilka symetrycznych rozkładów w różnych konfiguracjach. Szkło hartowane o grubości 4 mm w dwóch wariantach. Mlecznym i przezroczystym. Za dopłatą szkło klejone VSG 221 szyba mleczna, bezpieczna, obustronnie gładka. Możliwość zmiany strony szklenia na REWERS.

Szeroka paleta barw

W kolorach jasnych i ciemnych o chłodnych barwach (np. białym lub czarnym), w okleinach imitujących drewno (np. dąb, sosna, orzech) i kilku wariantach w wersji premium.

drzwi erkado kamelia 2

Technicznie aspekty drzwi Kamelia

Drzwi Erkado Kamelia mocowane są za pomocą trzech zawiasów 2-czopowych umożliwiających regulację w płaszczyźnie poziomej w przypadku skrzydła przylgowego.

W wersji bezprzylgowej drzwi mocowane są za pomocą trzech ukrytych zawiasów. W kolorze srebrnym w standardzie lub czarnym za dopłatą.
Zamek drzwi przylgowych jest zasuwkowy i magnetyczny. W drzwi Erkado Kamelia bezprzylgowych na klucz, wkładkę patentową oszczędnościowy lub z blokadą.

W standardzie występuje kolor srebrny zamków. W przypadku drzwi bezprzylgowych opcjonalnie, za dopłatą można wybrać kolor czarny.

Wymiary drzwi:
– Wysokość 2030mm
– Szerokość: 60 – 644 mm; 70 -744 mm; 80 – 844 mm; 90 – 944 mm; 100 – 1044 mm
– Grubość skrzydła: 40 mm

Sprawdź ofertę na https://erkado.pl/wp-content/uploads/2020/09/dw_pl.pdf