Hand made – sposób od pasji do naszego sposobu na życie.

Od jakiegoś okresu wysoką sławą radują się wszystkie wyroby typu hand made. Zaczynając od niewielkich dekoracji, biżuterii, a kończąc na robieniu osłon bądź ubrań. Czy nie miło jest się pochwalić bliskim, iż np. ta piękna komoda została właśnie poprzez nas przystrojona? Lub że bombowa suknia w której tańczyłam na imieninach u Kryśki to też własne dzieło? Naturalnie, że przyjemnie… a nawet, nawet niesłychanie kiedy ludzie z niedowierzaniem i całą aprobatą rozwodzą się nad perfekcją swojego dzieła.

materiały tkaniny

I tutaj powstaje niejednokrotnie pytanie: „Czy jeśli tak przyzwoicie nam idzie w tym co robimy i podoba się to pozostałym, to czy nie zdecydować się na to by własne zamiłowanie przeistoczyło się w dosyć zyskowny tryb na zarobek?”. Oczywiście, iż pożądane byłoby spróbować. Nikt nie powiada tutaj przecież o tym, iżby od razu rozpocząć masową pracę. Ale powoli gromadzić zamówienia od przyjaciół, później od ich przyjaciół itd. W żadnym wypadku nie ciskajmy się na dzień dobry na głębokie wody, ponieważ zwyczajnie możemy się uprzedzić lub nie zdołamy wyrobić się z pracą.

No dobrze, ale gdy już podjęliśmy decyzję o wszczęciu firmy, to przydałoby się odnaleźć stosownych dostawców, jacy będą zdołały umożliwić nam najlepszej formy materiały tkaniny a także inne materiały do szycia. Zakładamy, że machina którą w tej chwili posiadamy osiągnie własne zadanie w pierwotnej fazie, więc już jeden sumpt mniej. Jeśli chodzi o dobre sklepy zaopatrujące w materiały do szycia to jesteśmy zdolni ich szukać w okolicy czy też w necie.

Dodaj komentarz