Mieszkać z pomysłem

Budując lub remontując dom mamy na względzie poza komfortem mieszkania i funkcjonalnością również względy estetyczne. Każdy chce, aby jego wnętrza oddawały charakter i gust domowników, a zarazem były niepowtarzalne i oryginalne. Przeglądając katalogi wnętrzarskie, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Pośród wielu promowanych trendów bardzo ciekawe okazują się balustrady szklane Warszawa, to miejsce gdzie spotkałam się z nimi po raz pierwszy. Robiły niesamowite wrażenie, od razu zapragnęłam mieć takie same we własnym domu. Po powrocie do siebie zaczęłam zgłębiać temat. Okazuje się, że balustrady szklane można montować zarówno przy schodach, balkonach jak i tarasach. Są równie wytrzymałe jak te zrobione z tradycyjnych materiałów. Można je montować na dwojaki sposób: jako wypełnienie pomiędzy słupkami balustradowymi lub jako balustrady całoszklane.
Wielu pewnie zacznie się zastanawiać czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? Otóż jak najbardziej tak. Nie są one wykonane ze zwykłego szkła, które może rozpaść się na ostre części. Jest to szkło o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, które jeśli dojdzie do takiego uszkodzenia (stłuczenia) rozpadnie się na bardzo drobne, nieostre kawałki. Są dwa rodzaje szkła, które spełniają takie wymagania. Możemy zamówić albo szkło hartowane albo laminowane folią.
	balustrady szklane warszawa

Jeśli zdecydujemy się na zamontowanie właśnie takich balustrad, producenci podsuwają nam kolejny pomysł, tak aby nasze wnętrze nabrało naprawdę niepowtarzalnego charakteru, ponieważ nie musi być to nudne przezroczyste szkło. Możemy barwić warstwy laminowanego szkła na dowolny kolor lub drukować na nich dowolne grafiki. Kolejną propozycją jest podświetlanie diodami LED.
Kwestia utrzymania balustrady w czystości również wygląda bardzo dobrze, można bowiem skorzystać ze szkła z powłoką samoczyszczącą.
Po długiej analizie i lekturze, również w moim domu znalazły się piękne balustrady szklane Warszawa podsunęła mi świetny pomysł. Dziękuję!