Mycie okien Białystok

Usługa

W zależności od ilości okien, wielkości i jakości zabrudzeń cena będzie się różniła. tworzywo okien również ma znaczenie. Mycie okien białystok to usługa, która pozbawi kłopotu każdą osobę. Profesjonalne mycie okien białystok to niezawodna usługa. Po zabiegu okna stają się przejrzyste i wyglądają jak nowe. Odpowiedni dobór specyfików pozwala na dokładne czyszczenie i brak smug. Mycie okien białystok obejmuje czyszczenie szyb, ram i parapetów. Możliwość zamówienia usługi wraz ze sprzątaniem balkonu lub tarasu. 

Mycie okien Białystok

Preparaty

Aby mycie okien białystok przyniosło oczekiwania należy sięgnąć po odpowiednie środki czystości. Muszą one zgadzać się ze swoim zastosowaniem. Trzeba używać środka z przeznaczeniem do konkretnych tworzyw i tekstur. Płyny lub inne preparaty, które mają działanie ogólne, które można używać do wielu powierzchni sprawdzają się dobrze przy niewielkich zabrudzeniach. Jednak aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, zupełnie odmienić wygląd starych i brudnych okien, sięgamy po mocniejsze środki. Dlatego mycie okien białystok warto zostawić fachowcom, którzy wiedzą najlepiej, co robić i czego używać podczas czyszczenia. 

Cennik usług

Usługę można zamówić tylko jeśli mamy co najmniej 2 okna do umycia. Cena za mycie okien białystok jest zależna od ich ilości głównie. Za jedno okno należy zapłacić od 25 zł wzwyż. Dodatkowo sprzątanie tarasu lub balkonu wynosi od 30 zł wzwyż, w zależności od metrów kwadratowych i od rodzaju zabrudzeń. Niestety usługi nie obejmują prania czy ściągania firan. Jedynie podczas mycie okien białystok ściągane są żaluzje bądź rolety.