Oferty mieszkań kraków

Kraków, dawna stolica Polski, piękne miasto z duszą i wieloma zabytkowymi miejscami cały czas przyciąga nie tylko turystów, ale także nowych mieszkańców. Nieustannie pojawiają się nowe oferty mieszkań kraków, ale ich ceny ciągle rosną.

Spadające ceny

Ludzie wystawiający oferty mieszkań kraków w końcu zaczęli obniżać ceny. Dotyczy to tylko ofert kupna. Rynek najmu niestety nadal drożeje m.in. ze względu na duży napływ uchodźców. Spadek cen oferty mieszkań kraków to pierwsze takie zjawisko od miesięcy.

oferty mieszkań kraków

Najdroższe oferty

Ceny nieruchomości są uzależnione od lokalizacji. Najdroższe oferty mieszkań kraków znajdują się w centrum oraz w jego okolicach. Mowa tutaj o Starym Mieście czy Krowodrzy i Zwierzyńcu. Najtańsze oferty mieszkań kraków znajdują się w Bieżanowie — Prokocimiu, Nowej Hucie i Wzgórzach Krzesławickich. Cena zależy również od wielkości mieszkania i ilości pomieszczeń. Najtańsze oczywiście są kawalerki, a im więcej pokoi, tym mieszkanie staje się droższe.

Zalety mieszkania w Krakowie

Warto szukać oferty mieszkań kraków, gdyż to miasto jest wyjątkowym połączeniem tradycji, historii, nowoczesności oraz postępu. Kraków posiada wiele niesamowitych miejsc, takich jak: przepiękna starówka, Zamek Wawelski oraz historyczne dzielnice i wiele, wiele innych. Wielkim atutem kupna oferty mieszkań kraków jest wysoki poziom edukacji. Miasto to znane jest z tradycji akademickich. Uczelnie takie jak: Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo — Hutnicza rekrutują rocznie po 10 tysięcy nowych studentów, co sprawia, że liczba uczniów w Krakowie jest ogromna, co wpływa na oferty mieszkań kraków.

Dowiedz się więcej https://superkrak.com.pl/!