Producent beczek plastikowych

Posiadasz swoją firmę?

Jeśli szukasz kompleksowego wyposażenia do Twojego magazynu lub zakładu przemysłowego, wybierz producent beczek plastikowych. Od lat zdobywamy doświadczenie w produkcji. Nasz dostawca dostarczy do Ciebie najwyższej jakości produkt, który posłuży Ci na długo. Wysyłka u nas jest błyskawiczna, już tego samego dnia od złożenia zamówienia.

Stawiamy na jakość

Producent beczek plastikowych dba o to, aby każdy produkt był jak najwyższej jakości i spełniał wymagania klientów. Dzięki certyfikatom bezpieczeństwa, beczki nadają się również do przechowywania produktów chemicznych i są bezpieczne dla środowiska.

Producent beczek plastikowych

Nasza oferta

posiada w swojej ofercie beczki w różnych rozmiarach, pojemnościach i kolorach. Dostępne są w pojemnościach od 35 do 300 litrów oraz kolorze niebieskim, czarnym, zielonym, białym i żółtym. Szeroki wybór wariantów umożliwia sprawne grupowanie różnych materiałów. Wyprodukowane są z trwałych materiałów, takich jak np. polietylen, dzięki czemu są wytrzymałe niemal jak metal. Są odporne na wszelkie uszkodzenia oraz przenikanie smaków i zapachów, dlatego idealnie nadają się do przechowywania artykułów spożywczych oraz cieczy. Kolejną zaletą jest obszerny otwór beczki, który zmieści duże obiekty, ułatwia jej opróżnianie i dokładne czyszczenie. Lekki materiał, z którego wykonano beczkę oraz materiałowe, ruchome uchwyty umieszczone po obu jej stronach sprawiają, że łatwo ją przenieść. Każda beczka jest przystosowana do transportu w kontenerze.

Dowiedz się więcej na https://polchem.pl/Tworzywa_sztuczne.html