Producent folii

Innowacyjne rozwiązanie 

Producent folii skupia się głównie na narzędziu, które później służy do projektowania opakowań. Mało kto wie, że opakowania tego typu tworzą charakter marki oraz są jej wizytówką. Producent folii wspiera Twój sukces na rynku. Różnorodna jakość produkowanych folii pozwoli dobrać odpowiednią  kolorystykę, strukturę pod gust nawet najbardziej wymagającego klienta. 

Producent folii zapewnia, że tworzone przez firmę opakowania są najlepszej jakości w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, kolorystycznymi oraz oczywiście estetycznymi.

Firma doradza, projektuje i zawsze dba o terminowość dostaw, więc nie musimy się martwić, że projekt będzie opóźniony. 

Jaką folię wybrać do projektu? 

Rynek obfituje w różne rodzaje folii, dlatego wybór nie należy do najprostszych. 

Producent folii posiada w swojej ofercie:

  • folie laminowane stosowany głównie do pakowania mięsa, słonych przekąsek, mrożonej żywności, karmy dla zwierząt, artykułów ogrodniczych i zbożowych. 
  • folie polietylenowe jest to inaczej stretch, wykorzystywany do pakowania artykułów gospodarczych oraz mrożonej żywności. 
  • folie termokurczliwe przeznaczone do zbiorczego pakowania wody oraz wszelkich innych napoi. Nadruk na takiej folii jest możliwy aczkolwiek ograniczony. Można maksymalnie użyć 8 kolorów. 
  • worki próżniowe stosowane do pakowania głównie żywności, która charakteryzuje się krótkim terminem przechowywania, dzięki tej folii utrzymują się one nieco dłużej w bezpiecznych warunkach i nie trzeba takiej żywności zamrażać. 
  • folie otwórz-zamknij są świetnym rozwiązaniem do pakowania produktów, jak sery czy wędliny, ponieważ chronią je przed ewentualnym zasuszeniem. Dodatkowo, produkty nie absorbują innych zapachów oraz cały czas zachowują swój smak. 
  • torby reklamowe wykonane z folii nadającej się do pakowania produktów o różnorodnym charakterze. Ta folia wyróżnia się wysoką elastycznością oraz możliwością naniesienia na nią odpowiednio dobranego nadruku.

dowiedz się więcej na http://www.folflex.pl/