Rehabilitacja Kraków

Masz problemy ze sprawnością fizyczną i chcesz powrócić do pełnej sprawności? Rehabilitacja kraków oferuje wiele możliwości w poprawie stanu zdrowia swoich pacjentów, takie jak ćwiczenia fizyczne, masaże czy rozciąganie. Nie ma ograniczeń wiekowych, rehabilitacja kraków jest dla dzieci, dorosły jak i dla osób w podeszłym wieku.

Jakie schorzenia wyleczysz dzięki rehabilitacja kraków?

Rehabilitacja kraków oferuje leczenie takich schorzeń jak:

  • schorzenia kręgosłupa,
  • schorzenia reumatologiczne,
  • schorzenia kończyn górnych,
  • schorzenia kończyn dolnych.

Ponadto rehabilitacja kraków oferuje leczenie po covidowe, które polega na ćwiczeniach oddechowych jak i fizycznych, masażach wraz z oklepywaniem klatki piersiowej i pleców. Dla kogo taka oferta? Dla osób z problemem oddychania, ze znacznym zmniejszeniem odporności organizmu oraz z problemem utrzymania kondycji podczas wysiłku.

rehabilitacja kraków

Jak wyglądają zajęcia z rehabilitacja kraków?

Zajęcia rehabilitacja kraków odbywają się na wcześniej przystosowanej sali i podczas terapii będziesz poprowadzony przez wykwalifikowanych terapeutów. Każde ćwiczenie zostaje dobrane indywidualnie do możliwości i stanu każdego pacjenta. Podczas kinezyterapii, czyli ćwiczeń na schorzenia kręgosłupa, są wykonywane między innymi ćwiczenia wspomagane lub odciążające kręgosłup, które mają za zadanie przywrócić sprawność fizyczną pacjenta oraz utrzymać ją.

Podczas rehabilitacja kraków problemy z kręgosłupem można także likwidować przez masaż oraz pływanie na basenie. Pływanie działa na wzmocnienie mięśni ciała oraz na prawidłową postawę ciała.

Dla kogo oferta ćwiczeń na kręgosłup? Przeznaczone są dla osób z problemami zwyrodnieniowymi, po przebytej operacji kręgosłupa oraz z wadą postawy.

Dowiedz się więcej na https://medichouse.com.pl/rehabilitacja/!