Samochodzik z rączką dla dzieci

W każdym dziecku samochody wzbudzają wiele emocji. Maluchom, podoba się siedzenie za kierownicą auta taty i eksplorowanie wnętrza pojazdu. Samochodzik z rączką jest wspaniałym pomysłem na prezent dla dziecka. Taki pojazd, zapewni dziecku dużo radości, a przy okazji wesprze jego rozwój ruchowy.

Jak wygląda samochodzik z rączką?

Na rynku jest mnóstwo zabawek tego typu. Samochodzik z rączką przeznaczony jest zazwyczaj dla dzieci, które potrafią już samodzielnie chodzić, ponieważ daje im możliwość odpychania się nogami od podłoża. Rączka zamocowana z tyłu, daje możliwość prowadzenia pojazdu przez rodzica, dzięki czemu rodzinne spacery nabiorą nowego wymiaru. Samochodzik z rączką przednie koła zazwyczaj posiada skrętne, a dziecko mając przed sobą kierownicę, nadaje mu kierunek, w którym chce jechać. Kierownica jest interaktywna, wyposażona w klakson i różnego rodzaju dźwięki.

Samochodzik z rączką dla dzieci
Samochodzik z rączką

Samochodzik z rączką ma otwierane siedzenie, dzięki czemu dziecko, może ze sobą wziąć ulubioną zabawkę lub przekąskę. Dla młodszych dzieci samochodzik z rączką posiada dodatkowe barierki po bokach, które zabezpieczają malca, przed wypadnięciem z autka.

Samochodzik z rączką i jego zalety

Tego typu jeździk wspaniale rozwija równowagę dzieci, oraz ćwiczy mięśnie biorące udział w chodzeniu. Dziecko przy tym ćwiczy orientację w terenie, świetnie się przy tym bawiąc. Samochodzik z rączką pomaga w nauce stron i rozpoznawaniu kierunku jazdy, odróżniając prawą od lewej oraz „do przodu”, „do tyłu”.

Podsumowując, samochodzik z rączką to wspaniała zabawa dla dzieci, która rozwija i powoduje uśmiech na ich twarzach.

Dowiedz się więcej na https://e-sale.com.pl/Jezdziki-c918