Skup samochodów ciężarowych

Postaw na jakość i cenę

Skup samochodów ciężarowych to usługa, którą zajmujemy się od wielu lat. Jeśli posiadasz nieużywany samochód ciężarowy i nie wiesz co z nim zrobić, skontaktuj się z nami. Być może prowadzisz firmę zajmującą się usługami transportowymi i od dłuższego czasu rozważasz wymianę floty pojazdów. W takim wypadku chętnie przyjmiemy od Ciebie zlecenie. Skup samochodów ciężarowych nie musi być długotrwały i uciążliwy. Z nami pozbędziesz się niepotrzebnych samochodów szybko i bezproblemowo.

Szeroka oferta

Skup samochodów ciężarowych to nie jedyna oferowana przez nas usługa. Zajmujemy się również sprowadzaniem pojazdów z zagranicy oraz naprawą uszkodzonych. Ponadto nabywamy też różnego rodzaju naczepy i ciągniki siodłowe, a także samochody użytkowe. Na terenie naszej działalności znajduje się myjnia, w której świadczymy pomoc w czyszczeniu samochodów wewnątrz i na zewnątrz.

skup samochodów ciężarowych

Odbiór osobisty

Jeśli nie masz możliwości dostarczenia swojego pojazdu na teren naszej firmy, nie martw się! Odbierzemy samochód osobiście. W naszej ofercie znajduje się możliwość odbioru pojazdu od właściciela. Wszystko przebiega w sposób legalny i za obopólną zgodą. Twój samochód jest w dobrych rękach.

Podczas skup samochodów ciężarowych, każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując się do określonej sytuacji i możliwości. Zapewniamy usługi o najwyższej jakości. Sprowadzamy, naprawiamy, oczyszczamy każdy pojazd. U nas masz również możliwość zakupu lub wynajmu innego auta. Przekonaj się sam!

Więcej informacji na https://www.grupa-energy.pl/skup_samochodow_ciezarowych_warszawa,_krakow,_katowice,_poznan_grupa_energy,s1.html!