Biznes

Krówki z logo

Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej zareklamować swój produkt lub usługę, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Dziś przedstawimy Ci kilka przykładów, w jaki sposób krówki z logo, mogą wpłynąć pozytywnie na twój przekaz marketingowy.

krówki z logo

Słodka reklama

Według najnowszych danych większość Polaków codziennie sięga po słodycze. Często niestety spożywamy nadmiar cukru, co może doprowadzić do różnych chorób, takich jak m.in.: cukrzyca. Jednak dziś nie będziemy poruszać negatywnych skutków nadmiaru cukru, a przyjrzymy się ich pozytywnym aspektom. Jednym z nich jest reklama, która została sprytnie ukryta w krówki z logo.

Większość osób kocha słodycze, dlatego rozważenie wykorzystania metody krówki z logo, to idealny pomysł. Możemy produkować tego typu słodkości na różne okazje: imprezy okolicznościowe, gratis do sprzedawanych przez nas produktów, lub po prostu na rozdawanie słodkości przechodniom zamiast tradycyjnych ulotek.

Zwiększenie uwagi odbiorcy

Aby opisać, w jaki sposób tego typu reklama może działać na odbiorcę, możemy przytoczyć przykład z codziennego życia. Jeśli przypadkowi odbiorcy będą mogli wybrać papierową ulotkę lub krówki z logo – z pewnością wybiorą drugą opcję. Tego typu wybór jest związany z tzw.: ,,korzyścią”, jaką mogą czerpać z dwóch opcji. Ludzie są w stanie szybko przekalkulować, że po wybraniu opcji krówki z logo, otrzymają dodatkową korzyść jaką jest słodki produkt. W przypadku wyboru papierowej ulotki, jest to tylko przekaz marketingowy.

Więcej na https://www.slodyczezpomyslem.pl/produkt/krowka-z-pomyslem-z-milanowka/