Biznes

Skup aut ciężarowych

Tysiące motogodzin silnika, niezliczone kilometry i niespodziewane sytuacje na drodze zakończyły żywot niejednej ciężarówki. Te pojazdy często stoją na naszych podwórkach, garażach zajmując niepotrzebnie miejsce. Skup aut ciężarowych Warszawa może to zmienić w prosty sposób – zabierając Twoją ciężarówkę.

Skup aut ciężarowych Warszawa zrobi to za Ciebie 

Wielu klientów martwi się o wypełnianie formalności, na myśl o tym, że mają  spędzać godziny w urzędach, często są przerażeni. Jednak bez obaw, skup aut ciężarowych Warszawa zajmie się tym zadaniem. Dzięki posiadanej licencji ma pełne prawo do złomowania i demontażu samochodów ciężarowych. 

Skup aut ciężarowych

Jakie samochody? 

Na skup aut ciężarowych można przyprowadzać pojazdy uszkodzone, powypadkowe lub takie, które nie są w stanie poruszać się w ruchu drogowym. Skup przyjmuje głównie takie marki jak: Volvo, Scania czy Mercedes. Oczywiście jest też możliwość przyjęcia innych marek, jednak w tej sytuacji, warunkiem jest przegląd części oraz podzespołów pojazdu. Skup aut ciężarowych Warszawa stara się odszukiwać zbliżone do siebie elementy ciężarówek, taki zabieg pozwala na szybsze wykorzystanie ich w przyszłości. 

Sprawnie, szybko, przyjemnie 

Priorytetem pracowników skupu jest profesjonalna obsługa klienta. Dokładne oględziny pozwalają na wystawienie odpowiedniej ceny. Dodatkowo skup aut ciężarowych Warszawa świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju, wobec tego nie trzeba się martwić o sprowadzenie auta do skupu. Po przybyciu na miejsce klient podpisuje umowę kupa – sprzedaży, cała procedura trwa kilka minut. Zobacz więcej na: http://grupa-energy.pl/skup_samochodow_ciezarowych_warszawa,_krakow,_katowice,_poznan_grupa_energy,s1.html