Biznes

Zakup subskrypcji na YouTube

Pewnie nie jeden z was chciałby posiadać jak największą ilość subskrypcji kanału na YouTube. Ich ilość przekłada się nie tylko na pozycjonowanie kanału w wynikach wyszukiwania, ale także pozwala polepszyć wygląd wizualny podglądu kanału. W końcu im więcej subskrypcji tym lepiej prezentuje się on w oczach potencjalnych widzów czy też naszych znajomych. Z pomocą przychodzi nam YouTube kupno subskrypcji.

 Nie musisz martwić się o start Twojej działalności…

w serwisie jakim jest YouTube. Zamiast męczyć się z wbijaniem pierwszych subskrypcji możemy wspomóc się danym pakietem 1000 czy też 5000 subów. Do dyspozycji mamy mnóstwo możliwości poczynając od kilkudziesięciu do kilkuset, kilkunastu tysięcy subskrypcji naszego kanału.Bardzo duża liczba sprzedawców takowych usług przekłada się na różnorodność i duży wybór produktów. Wbrew pozorom sprzedawane subskrypcje nie są rzeczą jednolitą. Do wyboru mamy oczywiście ilość jak i pochodzenie kont subskrybujących aż po realność subskrypcji czy też gwarancję braku możliwości ich wycofania. Te rozwiązania z pewnością pomogą nie jednemu rozwijającemu się twórcy i jego działalności w jego drodze prowadzącej w zależności od ambicji np do stu tysięcy subskrypcji kanału na YouTube. Często młodzi YouTuberzy nie pamiętają czy też nie zdają sobie sprawy z istnienia takiej możliwości.

kupno subskrypcji youtube

Co jest błędem przekładającym się jednocześnie na statystyki ich kanałów. Jest też możliwość zakupu łapek w górę którymi możemy podbić sobie zainteresowanie filmem kolejnych subskrybentów a co za tym idzie zyskania kolejnego szczebla w drodze do celu jakim jest wbicie danej liczby subskrypcji naszego kanału. Skoro w sprzedaży są łapki w górę to jak możecie się domyślić są też łapki w dół. Za ich pomocą możemy np z dislike’ować naszą konkurencję do czego oczywiście nie zachęcamy. Ale także odradzamy takich zabiegów gdyż nie jest to fair play. Zastrzyk łapek w górę czy też subskrypcji czasem się przydaje. Ale łapki w dół to już inna sprawa.I tym optymistycznym akcentem kończymy.