Biznes

Bombonierki reklamowe

Prowadzenie działalności wiąże się z wieloma wyzwaniami. Musimy zadbać o prezencję marki, jakość naszych produktów, a przede wszystkim o odpowiednią obsługę Klientów i też o to, aby nasze relacje z Klientami były długoterminowe z pozytywnymi rokowaniami na przyszłość. Nasza firma od 1982 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją słodyczy reklamowych bombonierki reklamowe, spełniając przy tym potrzeby i wymagania wielu podmiotów. Staramy się, aby nasze wyroby były smaczne, dobrej jakości, ale też, aby zwyczajnie opłacały się naszym Klientom.

Dbamy o bezpieczeństwo

Nasza działalność wdrożyła najwyższe standardy bezpieczeństwa produkcji spożywczej, zgodnie z procedurami GMP/GHP oraz systemem HACCP. Zależy nam na tym, żeby nasi Klienci mieli gwarancję wysokiej jakości naszych bombonierki reklamowe. Firma jest poddana kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej, a nasza produkcja jest zaopatrzona w sprzęt, półprodukty i surowce, które pochodzą od najbardziej zaufanych i renomowanych dostawców dla branży spożywczej z takich krajów jak Polska, Włochy, Belgia, czy Niemcy.

słodycze reklamowe

Sprawna dostawa

Zajmujemy się dostawą naszych bombonierki reklamowe na terenie Polski, ale też w całej Unii Europejskiej. Prowadzimy współpracę z partnerami takimi jak UPS Polska oraz Raben Logistic, a dodatkowo oferujemy kompleksowe usługi logistyczne związane z dostarczeniem dowolnej liczby słodyczy bombonierki reklamowe do wyżej wymienionych lokalizacji. W razie konieczności zrealizowania pilnej dostawy realizujemy również transporty lotnicze i gwaranty doręczenia do określonej godziny.

Dowiedz się więcej na https://www.slodyczezpomyslem.pl/!