Biznes

Gdzie szukać ogłoszenia o prace dla osób z niepełnosprawnością?

Zanim osoba niepełnosprawna przystąpi do szukania dla siebie odpowiedniej pracy, powinna sprawdzić jakie ma umiejętności i doświadczenia, które z pewnością będzie mogła zaoferować firmie. W Internecie ogłoszenia o pracę dla osób z niepełnosprawnością można często spotkać.

ogłoszenia o pracę dla osób z niepełnosprawnością

Ogłoszenia o pracę dla osób z grupą inwalidzką – gdzie najwięcej?

Aktualnie ogłoszenia o prace dla osób z grupą inwalidzką można znaleźć na kilku stronach, które w swojej ofercie mają specjalne miejsce dla takich kandydatów. Ponadto, ułatwieniem jest filtrowanie interesujących nas informacji, na przykład ze względu na to czy poszukujemy pracy zdalnej, czy też w określonej branży. Platforma integracji osób niepełnosprawnych może wymagać rejestracji i logowania się, dzięki czemu pracodawcy otrzymują informacje. W dodatku, niektóre serwisy udostępniają kontakty, w postaci adresu email, gdzie zainteresowane osoby wysyłają swoje CV.

Platforma integracji osób niepełnosprawnych nie jest jedyną, gdzie osoby z grupą inwalidzką mogą znaleźć dla siebie pracę. Takie oferty można szukać na ogólnych portalach takich jak:

  • Pracuj.pl
  • Poltalento
  • OLX
  • Gumtree
  • Indeed
  • Jooble.

Dodatkowo Centralna Baza Ofert Pracy również posiada ofertę dostępnych prac.

Rampa.net.pl – platforma integracji osób niepełnosprawnych

Portal Rampa.net.pl ma moc integracji, ponieważ łączy ludzi. W dziale praca można znaleźć ogłoszenia o pracę dla osób z niepełnosprawnością. Ponadto, jest miejsce dla pracodawców, którzy chcą umieszczać swoje ogłoszenia. Zobacz więcej na https://poltalento.pl/