Biznes

Montaż system kontroli dostępu

Zadaniem systemu kontroli dostępu jest ograniczenie możliwości wejścia na teren obiektu osób do tego nieupoważnionych. Montaż system kontroli dostępu roger znacznie może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Każdy taki program posiada urządzenia wejściowe, które decydują o tym, czy dana osoba wejdzie na teren budynku (może być do tego użyty czytnik kart, zegarków, czytnik biometryczny, skaner etc.) oraz urządzenia wyjściowe, które udostępniają wejście (zamki elektryczne, bramki, rygle elektromagnetyczne oraz szlabany). Za pomocą zmian w systemie możemy dać komuś dostęp lub go odebrać.

kontrola dostępu

Czytniki

Są różne rodzaje czytników. Jednymi z najbardziej popularnych są czytniki na kartę, natomiast nie jest to jedyne rozwiązanie. Istnieją również breloki umożliwiające dostęp do budynku, systemy biometryczne i interface. Montaż system kontroli dostępu roger proponuje do wyboru dwa czytniki. Pierwszy to wspomniany już interface oraz czytnik z serii MCT.

System kontroli dostępu roger

Ten mechanizm jest fabrycznie skompletowany oraz zamontowany w obudowie urządzenia. Montaż system kontroli dostępu roger może obejmować jedną, dwie, trzy lub nawet cztery przejścia. Składa się on z kontrolera dostępu, zasilacza oraz obudowy. Niektóre modele posiadają również ekspander linii we/wy. Montaż system kontroli dostępu roger umożliwia dwustronną kontrolę przejść wraz z obsługą przycisku wejścia oraz zamka elektrycznego. Czytniki dobiera się pod konkretny obiekt/instalację. Montaż system kontroli dostępu roger jest zazwyczaj robiony w scenariuszu rozproszonych instalacji. Oznacza to, że urządzenia kontrolujące są montowane w pobliżu przejść.

Po więcej zapraszamy na: https://accesscontrol.pl/systemy-kontroli-dostepu/!