Biznes

Ostoja spokoju w tłocznym biurze

Miejsca, w których przebywa jednocześnie wiele ludzi, charakteryzują się dużym hałasem, który utrudnia swobodną wymianę zdań. Problem ten dotyczy przede wszystkim lotnisk, urzędów oraz biur. Rozwiązaniem są boksy akustyczne, produkowane przez firmę Vank, które izolują pomieszczenie od dźwięków pochodzących z zewnątrz i posiadają świetną akustykę. Zapewniają także poufność rozmów poprzez tłumienie ich z wnętrza budki. 

 

Funkcjonalność i akustyka

Dzięki swoim właściwościom akustycznym, boksy Vank posiadają szerokie zastosowanie. To idealne miejsce na przeprowadzenie wideokonferencji, chwilowe wyciszenie w trakcie pracy oraz małą naradę. Są zakwalifikowane do klasy A, ponieważ ich parametry akustyczne są zgodne z normami ISO 23351-1 oraz ISO 354:2005. Panele stanowiące część systemu pełnią funkcję dyfuzorów. Dzięki temu unika się tworzenia efektu echa, który mógłby frustrować wiele osób. Kabiny Vank są w pełni wyposażonymi “mini biurami”. Znajdziemy tam mediaporty, nagłośnienie, energooszczędne oświetlenie LED oraz uchwyt do ekranu TV. Do dyspozycji korzystającego znajduje się również panel sterujący, służący do pomiaru natężenia oświetlania, poziomu hałasu, a nawet czystości powietrza. W budce Vank przeznaczonej dla jednej osoby znajduje się specjalna półka przeznaczona na komputer. Największe wersje pokoi umożliwiają zaaranżowanie kompletów z  wielu puf, krzeseł i stołów.

vank

Ekologiczne rozwiązanie

Pomieszczenia akustyczne Vank są zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zmniejszają ilość odpadów budowlanych, które są wytwarzane podczas modernizacji budynków, wynikających ze zmiany lokalizacji. Jest to działanie zgodnie z ideą less waste. Panele budek są tworzone z włókniny poliestrowej rPET, która nadaje się do recyklingu. Drugim materiałem, wykorzystywanym do produkcji, jest BIOkompozyt. Opiera się na roślinach włóknistych, takich jak len czy konopie, odnawialnych w cyklu rocznym.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link: https://logan.com.pl/