Biznes

Szkolenie Prince 2 – jakie niesie korzyści?

Metodyka PRINCE2 (ang. PRojects IN Controlled Environments – czyli projekty w sterowalnym środowisku) służy do wyedukowania menedżerów i pracowników (ale i nie tylko) do umiejętnego zarządzania projektami. Taktyka ta pozwala na zarządzanie jakimkolwiek projektem, małym lub dużym, oraz daje możliwość pełnej kontroli nad przedsiębiorstwem. Szkolenie z zakresu metodyki PRINCE2 umożliwia jego uczestnikom zdobycie zarówno teoretycznej jak i praktycznej wiedzy w zakresie prowadzenia przedsiębiorstw i zarządzania projektami.

szkolenie prince2

Szkolenie PRINCE2 jest dedykowane dla wszystkich chcących  zdobyć doświadczenie w zarządzaniu projektem. Dzięki tej technice uczestnicy zrozumieją jak działa dokładnie zakres obowiązków osób zarządzających jak i wykonujących projekt. Dzięki temu każdy nie tylko zrozumie w jaki sposób realizować swoje zadania, ale dodatkowo nauczy się zrozumienia dla współuczestników. 

Kursy PRINCE2 są prowadzone w języku polskim i mogą być przeprowadzone online oraz stacjonarnie. Do odbycia szkolenia nie jest potrzebne żadne wcześniejsze przygotowanie. Profesjonalna kadra skutecznie przeprowadzi nas przez proces zarządzania projektem dzięki czemu bez żadnej wiedzy początkowej będziemy w stanie zrozumieć każdy filar działania tej metodyki. Wszystkie szkolenia PRINCE2 są zakończone godzinnym egzaminem (z możliwością poprawki), którego zdanie wieńczy odbiór międzynarodowego certyfikatu, który jest honorowany w środowisku biznesowym współczesnych przedsiębiorstw.

szkolenie prince2