Biznes

Outsourcing płac Warszawa

Outsourcing płac warszawa jest świetną opcją dla właścicieli firm, którzy chcą zapewnić sobie więcej czasu na ważne obowiązki firmy, a naliczanie wynagrodzeń chcą pozostawić specjalistom w tej dziedzinie. Sprawdź, na czym dokładnie polega outsourcing płac warszawa.

Na czym polega outsourcing płac warszawa?

Outsourcing płac warszawa to inaczej payroll, czyli, krótko mówiąc, jest to obsługa płacowa. Ma on za zadanie prawidłowo rozliczyć pracowników z urlopów, premii, benefitów, również z nieobecności i naliczyć dla nich wynagrodzenie. Zajmuje się również prawidłowym naliczeniem listy płac, obliczeniem wysokości składek potrzebnych do zobowiązań podatkowych oraz na ubezpieczenia społeczne. Outsourcing płac warszawa sporządza sprawozdania dla ZUS, GUS, US i w imieniu klientów utrzymuje kontakt z tymi instytucjami.

outsourcing płac warszawa

Co oferuje outsourcing płac warszawa?

Outsourcing płac warszawa oferuje sporządzanie miesięcznych list płac, gwarantuje terminowe rozliczanie PIT-ów i rozliczanie podatku. Pracownicy z działu kadrowo-płacowego sporządzą wypłatę świadczeń, roczną informację o pobranych zaliczkach od osób fizycznych na podatek dochodowy oraz wydadzą świadectwa pracy. Outsourcing płac warszawa skrupulatnie obsługuje płace pracowników, rozlicza delegacje, informuje o należnościach od podatków i składek oraz przygotowuje raporty i zestawienia płacowe. Dział kadrowo-płacowy ma dostęp do księgowości, aby móc profesjonalnie, sumiennie i przede wszystkim prawidłowo wykonać swoje zadanie.

Więcej na https://exco.pl/ !